Urbańská Markéta (13. ledna 2015)

S paní Mudr. Schlesingerovou jsem velmi spokojená, je obětavá a má velmi profesionální přístup k pacientům. Vřele doporučuji a zároveň DĚKUJI.

Lubos Forst (13. listopadu 2014)

Paní doktorka je vynikající profesionál a má skvělý přístup k pacientum.Moc mi pomohla a chtěl bych ji touto cestou poděkovat za vše,co pro mne udělala!Děkuji!!!

Jan Lacko

Absulutní profesionál,obětuje i svův osobní čas pro pacienty.

Eleni Rudolová (4. listopadu 2014)

Paní doktorka - je fantastický člověk-profesionální,vynikající a pacienti jsou moc rádi a spokojeni,že mají takového vzácného človíčka -paní doktorku.Mě se osobně líbí andělé sošky,protože nejen na hřbitově,ale zvláště za života - je velmi důležité mít kolem sebe skvělý tým lidí.Kdo si navzájem neváží dobré lidi-ať odejde! S velkou úctou a poděkování paní doktorce za obrovskou péči mému tatínkovi-Eleni Rudolová. Děkuji,že jste ....pro nás obrovský poklad. Miluji andělé a existujíííííííííííííííííííííííííí.

Radim Šušla (26. prosince 2014)

Dobrý den, Rád bych touto cestou poděkoval Paní doktorce za profesionální péči. Speciální vyšetření srdce a zařízení operace v Brně, na kterou bych se jinak nedostal. Jsem velmi rád, že jsem Váš pacient. A všem Vás mohu jen doporučit.

Manželé Křižánkovi (13. listopadu 2014)

S léčením kardiologických potíží jsme velmi spokojeni. Dává nám to větší jistotu v náš zdravotní stav a v předcházení zdravotních obtíží. Přístup paní doktorky k pacientům je ryze a vysoce profesionální. Prohlídky a konzultace probíhají v klidné a pohodové atmosféře. Rovněž i zdravotní sestra přistupuje k pacientům zodpovědně a vytváří příjemnou atmosféru. Manželé Křižánkovi

Irena, Ostrava (11. listopadu 2014)

S větším profesionálem jsem se nesetkala. Konečně se necítím jako číslo a kus, ale jako pacient, který dostane naději a řešení. Líbil se mi podrobný výklad při sonu na moderním přístroji. K paní doktorce přešla celá naše rodina, super přístup, doporučuji.

Marcela (10. listopadu 2014)

S paní Doktorkou jsem naprosto spokojená.Její profesionální přístup jak k práci tak k lidem je dokonalý.Je to lékařka pohodová,usměvavá vstřícná paní Doktorka která umí naslouchat a vždy dobře poradí a pomůže.Můžu jen vřela doporučit každému novému pacientovy.

franek47 (17. října 2013)

Změnil jsem lékaře a přešel jsem k p.MuDr.Schlesingerové.Velmi mne udivuje zájem o můj zdravotní stav a potažmo její péče o mé zdraví.Opravdu je to až nevšední.Všemji mohu vřele doporučit !!! franek47@seznam.cz

lesinska (19. května 2013)

Děkuji paní doktorce, že se tak pečlivě a svědomitě stará o nás pacienty, neznám lepšího kardiologa,všem doporučuji.Také její sestřičce patří poděkování, je veselá, vše řeší s přehledem a úsměvem. Za péči děkuje Drahoslava Lešínská.

Další hodnocení můžete najít také na serveru Známý lékař.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
*:
:
Verifikace:
ochrana proti spamu opište prosím písmena z obrázku
 


print